Prevence obezity mládeže

Petra Řehořková nyní realizuje zcela nový projekt s cílem zlepšit stravování dětí a mládeže.

Víte že, případů obezity u mládeže ve vyspělých zemích narostlo o 75%?

Obezita u dětí a mládeže je velký, celosvětový problém u kterého je potřeba se nejen pozastavit, ale hlavně jej účinně řešit. Využijte možnost bezplatné konzultace s odbornicí na zdravý životní styl a správné hubnutí.

Přiveďte vašeho potomka do ordinace v Praze 1 a my vám pomůžeme s problémy. Probereme zdravý životní styl, stravovací návyky, psychiku, dědičné sklony i fyzickou zátěž. Společně vymyslíme plán díky kterému se zvýší kvalita života vašeho dítěte, jeho sebevědomí a hlavně zdraví.

Z každého pátého obézního dítěte vyroste také obézní dospělý!

Přečtěte si také  článek  k tomuto tématu.


 

Zdravé stravování dětí a mládeže na vaší škole


Rádi bychom Vám nabídli účast na akci ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH JAKO PREVENCE OBEZITY DĚTÍ A MLADISTVÝCH!

Tento projekt je pod záštitou radní pro školství magistrátu Hl. m. Prahy JUDr. Heleny Chudomelové a má za cíl zvýšit informovanost dětí a mladistvých k problematice stravování, zdravého životního stylu a upozornit na rizika různých "modních trendů",  problematiku obezity, nevhodnosti diet atd.

Nabídka přednášek je vhodná pro osmé a deváté ročníky Základních škol, dále pak pro Střední školy. Přednášky budou probíhat ve školských zařízeních, které projeví  zájem o projekt „ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH JAKO PREVENCE OBEZITY DĚTÍ A MLADISTVÝCH“.  Součástí prezentace je ochutnávka připravovaných pokrmů na místě, hodnocení výživových kvót, návrh chutných a zdravých jídelníčků, měření složení tuků  v těle studentů – analýza výsledků - prezentace Petra Řehořková a Ing. Petr Havlíček, reálné informace a čísla o obezitě českých dětí a mládeže a školení první pomoci s přednáškou záchranářů ze ZZS hl.m.Prahy.

V případě zájmu o tento projekt nás prosím kontaktujte na tel. č. +420 602 223 875 nebo na e-mailu: iva.erbanova@praha.eu.

 

Letáček ve formátu pdf naleznete zde.