Bezbolestná liposukce

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Klinika estetické medicíny Petra Clinic poskytuje široké spektrum služeb v oblasti estetické péče. Stěžejním zaměřením je tvarování problematických částí těla, bez nutnosti chirurgických výkonů. Petra Clinic patří mezi přední estetická pracoviště, o čemž svědčí nejen velký zájem klientů o konzultace, ale především počet terapií, dosahované výsledky a reference zákazníků. Petra Řehořková, bezbolestná liposukceKliniku založila Petra Řehořková, spolu se svým manželem Tomášem Řehořkem. Klienti Petra Clinic si pochvalují především odbornost zaměstnanců, vysokou úroveň péče a individuální přístup. Ačkoli Petra Clinic navštěvují převážně ženy, čím dál častěji se objednávají i muži, kteří tvoří již třetinu z celkového počtu klientů. Kliniku estetické medicíny Petra Clinic najdete v centru Prahy, ve Vodičkově ulici a také v Karlových Varech, SPA Resort Sanssouci.

Otázky pro Petru Řehořkovou:

Proč jste si vybrala bezbolestnou liposukci?

„Celý život pravidelně cvičím, starám se o své klienty, a protože s přibývajícími lety je daleko složitější shazovat přebytečný tuk, hledala jsem možnost, která by nebolela a byla účinná, tedy proceduru, díky které se alespoň částečně zbavíte tuku, když i pravidelnému cvičení odolává. Začala jsem studovat mnoho metod, jež slibovaly zázraky, a našla tu, která funguje, je zdraví neškodná a ošetření je při ní velmi příjemné. Navíc je podložena klinickými studiemi, což je v dnešní době fakt, který by měl lidi zajímat.“

Proč estetická klinika?

„Estetická klinika proto, že se staráme o vzhled a pohodu našich klientů. Pokud je člověk v pohodě, je hýčkaný, spokojený, najde si v nás i psychologa, pak se uvolní a nevěřili byste, jak začne kvést i navenek“.

Další informace naleznete na stránkách Petra Clinic: www.petraclinic.cz.